hogy visszakaptam az exemet

Boglárka | 2021.01.17

A nevem Boglárka vagyok, magyar vagyok ... most tudtam meg, hogy a férjem megcsalt egy munkatársammal! Öt éve házasok vagyunk 2 gyerekkel, rengeteg csodálatos pillanattal együtt, el akartam hagyni, de annyira szeretem. mindketten még fiatalok és nagyon vonzóak vagyunk. de szeretném a férjemet, a barátomat és a gyönyörű gyermekeim apját. hogyan jutok túl azon a gondolaton, hogy egy másik nőnek van férjem? Nem a vőlegényem, nem a barátom, hanem a férjem! még mindig szeretem, bár úgy gondolja, hogy el akarok menni, nagyon szeretném, ha jobban járna és megállítana, mielőtt kilépnék! a férjem azt mondta nekem, hogy már nem érzi magát szeretettnek, csak emiatt a munkatársa miatt, akivel megcsal, hogy válni akar, elpusztultam, összetört a szívem, könyörögtem, hallgasson rám, hogy meg tudjuk dolgozzon ki, mint mindig, de ő nem hallgatott, elmondta, hogy találkozott valakivel, aki szereti és érti őt, könyörögtem neki, hogy vegye figyelembe a gyerekeinket, de nem hallgatott. elment, és frusztrált voltam, elkezdtem keresni a segítséget és a válaszokat, majd hallottam egy olyan férfiról, aki varázsolni tud, hogy emlékeztesse őt mindarra, amit együtt éltünk át, és visszahozta magához. Először féltem aztán úgy döntöttem, hogy megpróbálom, és mint a varázslat, a férjem visszatért, bocsánatot kért és megbocsátásért könyörgött, Dr. Anthony jóvoltából ezt azért küldöm, hogy segítsek hasonló problémákkal küzdő embereknek. Segítségért kapcsolatba léphet vele az africamagicspellcaster2019@gmail.com vagy a WhatsApp +2348143279478 e-mail címen is.

Új hozzászólás hozzáadása